Otvorena radna mjesta

Tražimo:

Skladištar M/Ž

Opis posla

- utovar, istovar i pretovar robe, preuzimanje i predaja robe
- kontroliranje šifri artikala
- zaprimanje i izdavanje dokumentacije, drugih dokumenata o robi, izvješća i eventualnih zapisnika o manipulaciji robom i nadzor nad manipulacijom robe prema pratećoj dokumentaciji
- utvrđivanje i obavještavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
- samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
- obavljanje drugih poslova i zadatka po posebnim nalozima i zaduženjima
- rad organiziran u smjenama koje uključuju noćni rad

Uvjeti

- IV. ili III. stupanj
- poželjni kandidati osposobljeni za rukovatelja viličarom
- znanje rada na računalu: MS Office paket
- poželjno radno iskustvo na skladišnim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- redovna primanja
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme nakon probnog roka
- djelomičnu naknadu troškova prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme / na neodređeno vrijeme

Prijave na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Farm management - iskustva naših stručnjaka i istraživanja za maksimalnu učinkovitost vaše proizvodnje

Kontaktirajte našeg savjetnika i saznajte sve što trebate učiniti kako biste unaprijedili učinkovitost i napravili značajne uštede.

Više informacija
Želite li distribuirati ili prodavati Fanon proizvode?

Postanite naš suradnik na principu franšize uz potpunu logističku i stručnu podršku. Više o suradnji

FanonSavjetnik

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće